Hakkımızda

TEEPA, 1994 senesinde kurulduğunda özellikle iletişim sektöründe faaliyet gösterirken, 2000 senesinde Güvenlik sektörüne de müşterilerimizin talebi doğrultusunda faaliyet göstermek için girişimde bulundu. Müşteri memnuniyetini esas alan anlayış ile hareket eden TEEPA, sektördeki tüm ürünleri incelediğinde ürünlerimiz içerisinde yer alan markaları kullanarak türkiye genelinde birçok projeyi sonuçlandırdı.

Montajını ve satışını yaptığınız bütün ürünlere garanti verdiğimiz unutulmamalı. Kalitesiz ürünlere verilen teknik destek ile zamanın boşa gittiğini de asla unutmayız. Bu kalitesiz ürünler müşteriye çok daha pahalıya mal olmakla kalmayıp bizleride zarara uğratacağı kesindir.

Müşterilerimizin taleplerini en kaliteli ürünlerle sağlamak,müşterilerimize satıştan sonra sorun yaşatmamak bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak, onların dostlarından yeni müşteriler edinmek amacımızdır. Bu yüzden TEEPA 20 yılı aşkın süreden beri, piyasadaki haksız rekabette rağmen kaliteli hizmet ve ürün sağlayarak var.